Blog

Książę Ja – Mnie

Dzisiejszy dzień przywołał w mojej pamięci pewną bajkę. Uczy ona sposobu komunikacji, który można zastosować w życiu codziennym, sprzedaży, budowaniu oferty, relacji z klientem, relacji w domu… gdzie chcecie 🙂

W dawnych czasach żyli sobie dwaj książęta, którzy chcieli zdobyć przychylność wyjątkowej urody księżniczki: książę Ja- Mnie i książę Ty- Tobie. Przybyli razem do pałacu, w którym mieszkała księżniczka. Najpierw na osobistą audiencję został zaproszony książę Ja- Mnie, który tak przemówił do księżniczki: “Mój emirat jest największy ze wszystkich. Mam w swoim posiadaniu rozległe ziemie, a także stado pięciuset wielbłądów…”

Audiencja nie trwała długo. Następnie na rozmowę został zaproszony książę Ty- Tobie. Ten zaś powiedział: “Twój przyszły emirat, księżniczko, będzie największym ze wszystkich emiratów. W Twoim posiadaniu znajdą się olbrzymie ziemie. Otrzymasz stado składające się z pięciuset wielbłądów…”

Księżniczka bez wahania dokonała wyboru i pojęła za męża księcia Ty- Tobie.

To się nazywa język korzyści 😉

Chcecie wiedzieć więcej na temat języka korzyści? Jak budować oferty oparte o ten wyjątkowy język? Chcecie wiedzieć, jak być skutecznym i otwartym na nowe możliwości?

Zapraszam na konsultacje online. Proszę o kontakt mailowy.

anka.styrna@gmail.com

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *