Dzień dobry, mam na imię Anka. Jestem człowiekiem, mgr pedagogiki resocjalizacyjnej, certyfikowanym coachem, aktywną kobietą, która posiada swoje pasje: rozwijanie siebie i innych, bieganie, chodzenie po górach, podróżowanie, czytanie książek, pisanie, zdrowe nawyki żywieniowe. Bezustannie zdobywam nową wiedzę i doskonalę swoje umiejętności w dziadzinach związanych z ludzkim samorozwojem, psychologią, coachingiem, zdrowym stylem życia.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna, jak również szkołę coachingu, po to, by rozwijać i pomagać innym w osiąganiu ich celów i odkrywaniu mocnych stron i radzeniu sobie w sytuacjach trudnych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i UK, jako lider/manager/dyrektor/coach/ support worker w sektorze HORECA oraz HEALTH AND SOCIAL CARE. Firmy, w których pracowałam zatrudniały ponad 1000 osób. Zarządzałam zespołami ludzi, którzy byli odpowiedzialni za sprzedaż i marketing, wysoki standard usług, obsługę klienta – czyli narażonych na wysoki stres i codziennie rozwiązujących sytuacje trudne i konflikty w pracy oraz życiu osobistym. Wspierałam te osoby, byłam dla nich nie tylko managerem ale mentorem oraz coachem. Prowadziłam również szkolenia oraz coaching managerski już jako właściciel swojej firmy.

W chwili obecnej mieszkam w UK i realizuję się jako coach oraz suport worker w pracy z osobami z problemami mental health. Jako coach wspieram liderów, managerów, młodych przedsiębiorców, głównie kobiety w konstruktywnym radzeniu sobie w sytuacjach trudnych w pracy i życiu prywatnym. (Przykładowe sytuacje trudne w pracy: brak klientów, kryzys finansowy, brak komunikacji lub zaburzona komunikacja między współpracownikami, przełożonymi, negatywne opinie klientów, skargi i reklamacje. Przykładowe sytuacje trudne w życiu osobistym związane z  życiem zawodowym – wypalenie zawodowe, niechęć do pracy, brak motywacji, konflikty na tym tle z rodziną, praca po godzinach, praca w domu w dni wolne, brak czasu, brak asertywności, stres i objawy z tym związanie takie jak bezsenność, obniżony nastrój, drażliwość, nerwowość.)

Wspieram osoby które doświadczyły kryzysu i wychodzą z niego (mogą być w trakcie lub po psychoterapii), czują, że utknęły w miejscu i nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem (niskie poczucie własnej wartości, DDA, DDD, żałoba, rozpad związku, strata, przeprowadzka, szeroko rozumiana zmiana życiowa, powrót do społeczeństwa po leczeniu, wychodzeniu z uzależnień) oraz zawodowo pomagam osobom z problemami mental health wrócić na nowo do aktywnego życia społecznego i żyć pełnią życia.

Swoje doświadczenie zdobywałam również, jako członek PPA (Polish Psychology Association) w Londynie.

Uwielbiam kontakt z ludźmi. Empatia, wrażliwość, umiejętność aktywnego słuchania i tworzenia przestrzeni dla klientów pomaga mi w pracy coacha. Moja misja życiowa to pomaganie innym w rozwoju i tworzenie lepszego świata.

Bieganie, chodzenie po górach, podróże to mój sposób na ładowanie akumulatorów i aktywna kontemplacja przyrody.

Piszę również rymowanki terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, tworzę materiały samorozwojowe.

Jak wygląda praca ze mną?

Proponuję 3 warianty: Business Coaching (oferta dla firm), Pojedyncza sesja coachingowa (Life coaching), Proces coachingowy (minimum 4 sesje coachingowe).

Business coaching (oferta dla firm). Przygotowuję indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb klienta biznesowego. Proszę o kontakt anka.styrna@gmail.com

Pojedyncza sesja coachingowa – 50 minutowa (klient określa cel sesji) – cena 200 zł

Proces coachingowy (4 sesje, raz w tygodniu, 50 minutowe)- wsparcie klienta w sytuacji trudnej.

 1. Analizujemy z klientem sytuacje trudne i ich wpływ na klienta, współpracowników i bliskich.
 2. Analizujemy jak klient reaguje na pojawiające się w jego życiu sytuacje trudne (Co czuje, co myśli, jak się zachowuje w danych sytuacjach).
 3. Klient przy moim wsparciu tworzy wizję siebie, jako osoby dobrze radzącej sobie w sytuacjach trudnych.
 4. Klient przy moim wsparciu dokładnie precyzuje cel, do którego będzie dążył.
 5. Sprawdzamy zasoby klienta, określamy, czego jeszcze potrzebuje.
 6. Budujemy realistyczny, atrakcyjny, osadzony w czasie plan działania dla klienta.
 7. Towarzyszę klientowi podczas całego procesu na sesjach i w razie potrzeby mailowo.

Proces coachingowy: Pakiet 4 sesji 50 minutowych + nieograniczona możliwość kontaktu mailowego, (wsparcie klienta między sesjami podczas procesu) + jedna sesja 20 minutowa na poznanie mnie jako coacha – 800 zł

Certyfikaty, zaświadczenia o ukończonych kursach, szkoleniach.

 • Akademia managera
 • Zarządzanie emocjami i stresem oraz rozwiązywanie sytuacji trudnych w pracy managera i lidera
 • Sprzedaż przez telefon
 • Wyjątkowe miejsce – wyjątkowi pracownicy – cykl szkoleń dla Hotelu SPA Dr Irena Eris
 • TRAIN THE TRAINERS – coaching postaw, jak szkolić z zakresu organizacji i techniki pracy oraz standardów sieci
 • Techniki marketingowe
 • Zarządzanie sprzedażą oraz marketingiem
 • Prezentacja i autoprezentacja
 • Zarządzanie czasem (sobą w czasie)
 • Rozwój kompetencji kierowniczych liderów zespołów
 • Techniki sprzedaży – Revenue Managment
 • Zarządzanie zespołem oraz motywacja – manage the standards
 • Zintegrowany rozwój kompetencji osobistych pracowników – jakość, standardy SPA, komunikacja między działami w Hotelu
 • Rekrutacja zwiększająca efektywność firmy
 • Savoir Vivre w Biznesie
 • Bezpośrednia Obsługa Klienta – sytuacje nietypowe a postawa
  pro kliencka
 • Zarządzanie sprzedażą oraz marketingiem FK Consulting
 • Rekrutacja zwiększająca efektywność firmy
 • Negocjacje handlowe
 • Skuteczne podejmowanie decyzji