DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Rymowanki powstają z potrzeby serca, by dzielić się z Wami moim światem i przemyśleniami w formie wierszyków.

Rymowanki adresuję do dzieci i dorosłych (każdy z nas ma swoje wewnętrzne dziecko). Napisałam i wydałam książeczkę: Rymowanki Terapeutyczne o Emocjach.

Piszę również w formie rymowanej wierszyki dla dorosłych.

Piszę również wierszyki na zamówienie, temat dowolny – wierszyk do 300 znaków 50 zł.

Opinie osób, które kupiły bajki:

Cześć Ania, rymowanki są cudowne, naprawdę. Jako mama, wiedzę, że dzieci często wolą wiersze od bajek tak więc punkt dla Ciebie Ania:) Jako coach, świadoma mama , edukator pozytywnej dyscypliny; bardzo pięknie pokazane, że emocje sa ok, że one pojawiają sie po coś , że należy je zauważyć , pooglądać , posłuchać o czym one są o czym chcą nam powiedzieć, o co chcą zadbać i jak należy się o nie zatroszczyc i nimi opiekować. Moje słowa nie wyraziły w pełni tego, co jest w tych wierszach wiec trzeba po nie sięgnąć żeby się przekonać samemu.
Marzena W

Moje Dzieci są zachwycone bajkami. Mają sto pytań do po przeczytaniu. Uwielbiają też słuchać nagrań, które są dostępne. Bardzo mi pomagają te bajki. Nie mieliśmy w dzieciństwie szansy, żeby takie rzeczy czytać. Nikt z nami nie rozmawiał o emocjach w taki sposób. Dzięki Wielkie.
Ewa H

Aniu, gratulacje Twoje bajki rymowanki o emocjach to świetna pomoc edukacyjna.
Na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi.

Jolanta L


Świetna robota Aniu. Zamiast Brzechwy, moi mali pacjenci, w czasie masażu logopedycznego, będą słuchać Styrny i oswajać trudne emocje. Stryrna nowa, świeża, inna a tematyka bajek bardzo na czasie i jakże potrzebna naszym milusińskim. Widzę taką potrzebę codziennie w pracy. Widzę, jak trudne, nieprzepracowane emocje hamują rozwój dziecka.
Ewa W