Dla kogo jest coaching?

Zapraszam osoby, które szukają sensu życia, chcą odkryć swoją misję życiową i zmieniać świat.

Zapraszam osoby, które chcą odważnie żyć, zauważyć i nazwać swoje emocje i umieć je rozpoznawać oraz świadomie budować swoje życie.

Zapraszam osoby, które działają pomimo strachu, poszukują odpowiedzi na nurtujące je pytania, mają niskie poczucie własnej wartości ale chcą odkrywać w sobie to, co w nich najlepsze.

Zapraszam osoby, które chcą zmienić zawód, pracę, miejsce zamieszkania (może nawet kraj, w którym obecne żyją), chcą się odważyć żyć po swojemu i realizować swoje marzenia.

Zapraszam osoby, które utknęły, nie wiedzą co robić, jak i po co żyć, potrzebują wsparcia.

Zapraszam osoby, które chcą być wysłuchane, zrozumiane, są po przejściach, w trudnej sytuacji, doświadczyły przemocy, mobbingu, nadużyć.

Jak wygląda sesja coachingowa, ile trwa i ile kosztuje?

Sesja coachingowa to spotkanie klienta z coachem, dla którego coach tworzy potrzebną przestrzeń, by zaszła pożądana zmiana.

Klient ma wszystko, co potrzeba, żeby dojść tam, gdzie chce, ja jako Coach towarzyszę i wspieram Klienta poprzez zadawanie pytań, tworzenie doświadczeń i ćwiczeń coachingowych.

Poprzez tą relację klient ma większą świadomośc siebie, swoich wyborów, przekonań, którymi się kieruje, wartości, według których żyje. Może zwiększyć pewność siebie, pokonać strach, zbudować nowe, wspierające przekonania, zacząć wieść życie takie, jakie pragnie.

Podczas wspólnych sesji:

  • Klient koncentruje się na określeniu swoich mocnych stron, zasobów i odkrywaniu działań prowadzących do realizacji założonego celu.
  • Klient poznaje większość odpowiedzi na zadane pytania i staje się świadomy swoich zasobów, działając w zgodzie ze sobą, bez narzucania rozwiązań i doradzania.
  • Podczas sesji klient odkrywa swój potencjał, swoje możliwości.
  • Skupia się na jasnych, osiągalnych celach oraz na teraźniejszości i przyszłości, dzięki temu nakreśla plan działania, co ułatwia też realizację tego planu.
  •  Klient tworzy rozwiązania, buduje plan i wizję a Coach wspiera, towarzyszy i jest w tym procesie z Klientem.

Coach tworzy dla klienta potrzebną przestrzeń, bez oceniania, dostosowuje ton głosu, swoje zachowanie do klienta, słucha aktywnie.

Jak wygląda sesja coachingowa?

Sesja coachingowa trwa 50 minut.

  1. Klient przychodzi na sesję coachingową z celem/tematem, którym chce się zająć. (np. chce schudnąć, chce rzucić palenie, zmienić jakieś nawyki, osiągnąć dany cel, zmierzyć się ze swoimi lękami, pokonać trudności, które stoją na drodze do realizacji celu, zmienić zawód, odważyć się na coś… tematów jest bardzo wiele).
  2. Razem z coachem ustalają kontrakt na daną sesję coachingową – co ma być jej rezultatem?
  3. Następie coach poprzez zadawanie pytań oraz ćwiczenia coachingowe poszerza świadomość klienta w danym temacie.
  4. Coach razem z klientem buduje plan działania i sposób jego realizacji przez klienta.
  5. Na koniec następuje podsumowanie sesji. Ustalenie dalszych kroków. Podziękowanie.

Bezpłatne spotkanie informacyjne – 20 minut

Jedna sesja coachingowa – 200 zł (50 minut)

(Istnieje możliwośc wykupienia 80 minutowej sesji coachingowej w cenie 250 zł)

Umów się na sesję coachingową