patronite
Bajki Blog Sklep

PATRONI

Nazywam się Anna Styrna, jestem magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej, certyfikowanym coachem i autorką. Tworzę rymowanki dla dzieci i dorosłych, które w lekki i łatwy sposób opowiadają o problemach życia codziennego.

Wydanie tomiku z wierszami, nagranie audiobooka wymaga czasu oraz nakładu finansowego. Każda złotówka wsparcia to dla mnie szansa, by rozwijać swoją twórczość i wnieść coś w życie też innych ludzi.

Zapraszam do zapoznania się z amatorskim wydaniem moich rymowanek o emocjach dla dzieci, które spotkały się z pozytywnymi komentarzami i zainteresowaniem ze strony odbiorców. Chcę zatem się dalej rozwijać i proszę o wsparcie.

PATRONITE

Moje konto na PATRONITE

Można mnie wpsierać poprzez PATRONITE kwotami 10 zł, 20 (lub 30) zł, 50 zł, 100 zł/miesięcznie. Każda wpłacona kwota jest odnotowana i widoczna na moim koncie.

LINK DO KONTA NA PATRONITE

W chwili obecnej zbieram fundusze na wydanie kolejnego ale już profesjonalnego tomiuku z rymowankami dla dzieci o emocjach. Będzie w nim 25 wierszyków. Chcę również nagrać audiobook z tymi utworami.

Dla Patronów wspierających mnie przygotowuję raz w roku prezent w postaci Vouchera na sesję coachingową lub dedykowaną rymowankę “na zamówienie” (do 300 słów). Dedykowane miejsce w moich social mediach, podziękowanie.

Wszystkim Patronom bardzo dziękuję, że JESTEŚCIE!

Zapraszam do zapoznania się z moim autorskim, jednakże nie profesjonalnym tomikiem rymowanek terapeutycznych, czy nagranymi przeze mnie rymowankami terapeutycznymi o emocjach dla dzieci na You Tube .

Anna Styrna

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *