Lifestyle

1 RAJD ROWEROWY Z KRYNICY ZDRÓJ DO KRYNICY MORSKIEJ 1237 km

Uczestniczyłam w I Krynickim Rajdzie Rowerowym z Krynicy – Zdrój do Krynicy Morskiej.

I edycja tego wydarzenia odbyła się w dniach 1-11 czerwca 2016 r. W Rajdzie wzięło udział 17 rowerzystów. Przejechaliśmy łącznie trasę 1237 kilometrów z Krynicy-Zdroju do Krynicy Morskiej. Trasa przejazdu przebiegała wschodnią częścią Polski obejmując w większości trasę Green Velo.
W myśl idei „Miasta są dwa, a Krynica jest jedna” uczestnicy promowali obie Krynice na całej trasie przejazdu, a podpisanie przez władze miejskie obu miejscowości umowy partnerskiej odnośnie współpracy stanowiło wielki finał tego wydarzenia. Dodatkowym atutem jest fakt, iż informacje
o Rajdzie zostały nagłośnione w mediach, m.in. w: TVP 1 (Teleexpress), TVP Kraków, TVP 3 Gdańsk, Radio Kraków, Radio RMF FM, Radio Eska, Radio RDN. Codzienne zmagania rowerzystów obserwowały tysiące osób na profilach społecznościowych, a słuchacze Radia Kraków otrzymywali bieżącą relację radiową z postępów na trasie.

Rowerowa przygoda pokazała mi, że nie będąc nałogowym rowerzystom – można jednak dokonać takiego wyczynu. Zaznaczam, że rower kupiłam przed samym wyjazdem 🙂 i przejechałam na nim wcześniej w ramach ćwiczeń 80 km. To zdecydowanie za mało! Jestem z siebie dumna jednak, gdyż całą trasę 1237 km pokonałam na rowerze! To była prawdziwa walka ze sobą i swoimi słabościami. Dokonałam tego.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *