patronite
Bajki Blog Sklep

PATRONI

PATRONITE

Moje konto na PATRONITE

Jestem magistrem pedagogiki resoacjlizacyjnej, certyfikownym coachem, autorką rymowanek terapeutycznych dla dzieci i dorosłych (DDA i DDD), autorką materiałów coachingowych oraz wolontariuszką PPA. Swoją pracę coachingową i autorską wykonuję bezpłatnie, wspieram osoby, które są w trudnej sytuacji życiowej, doświadczyły kryzysu czy traumy. Tworzenie lepszego świata poprzez wsparcie osób potrzebujących to moja misja życiowa. Pracując zawodowo z osobami z problemami mental health (zdrowia psychicznego) wiem, jak trudno jest radzić sobie z codziennością bez odpowiedniego wsparcia.

Bardzo trudno jest uzyskać bezpłatnego wsparcia psychicznego w naszym kraju a przecież każdy z nas na swojej drodze życiowej doświadcza sytuacji trudnych i potrzebuje pomocy.

Często zapominamy o tym, że kryzys, trauma, sytuacja trudna, której doświdczyliśmy pozostawia ślad na całe życie. Po zakończeniu terapii, leczenia, wyjściu z nałogu trzeba jakoś żyć i funkcjonować i przezywciężać codzienne trudności. W tym okresie własnie wsparcie coachingowe jest bardzo istotne i potrzebne, by ruszyć z miejsca. Pomogłam bezpłatnie wielu osobom i zgłaszają się do mnie kolejne, jednakże, by nadal kontynuować swoją misję proszę PATRONÓW o wsparcie.

Co więcej wydanie profesjonalnego Tomiku wierszyków/Rymowanek Terapeutycznych dla dzeci i dorosłych, nagranie audiobooka, przeprowadzenie sesji coachingowej i szkolenie się dalej w tym kierunku wymaga nakładu finansowego. Ja poświęcam na tworzenie i pomaganie – swój wolny czas. Widzę rezultaty i chcę to robić dalej. Dlatego proszę o wsparcie finansowe.

Można mnie wpsierać poprzez PATRONITE kwotami 10 zł, 20 (lub 30) zł, 50 zł, 100 zł/miesięcznie. Każda wpłacona kwota jest odnotowana i widoczna na moim koncie.

LINK DO KONTA NA PATRONITE

W chwili obecnej zbieram fundusze na wydanie kolejnego ale już profesjonalnego tomiuku z rymowankami terapeutycznymi dla dzieci o emocjach. Będzie w nim 25 wierszyków. Chcę również nagrać audiobook z tymi utworami.

Prowadzę równiez dwie sesje coachingowe w tygodniu – darmowe – dla osób potrzebujących wsparcia i pomocy.

Dla Patronów wspierających mnie przygotowuję raz w roku prezent w postaci Vouchera na sesję coachingową lub dedykowaną rymowankę “na zamówienie” (do 300 słów). Dedykowane miejsce w moich social mediach, podziękowanie.

Wszystkim Patronom bardzo dziękuję, że JESTEŚCIE!

Zapraszam do zapoznania się z moim autorskim, jednakże nie profesjonalnym tomikiem rymowanek terapeutycznych, czy nagranymi przeze mnie rymowankami terapeutycznymi o emocjach dla dzieci na You Tube .

Anna Styrna

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *